Sponsoren
Webshop Inloggen
Vacatures

 






 

Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Organisatie
BESTUUR  
  Rob van Dijk  Voorzitter    
  Maartje Arts  Secretaris    
  Chantal Rovers  Penningmeester    
  Janneke van de Kerkhof  Hockeytechnische zaken    
  Jos Coolen  Hockeytechnische zaken    
  Bram v.d. Zanden  Algemene Zaken   
  Anouk van der Toorn  Evenementen   
  Teun Brands  Facilitaire zaken   
FINANCIEN Email sturen naar FINANCIEN  
  Anuska vd Wijst  Financiele administratie   
  Anoek van der Aa  Financiele administratie   
Kascommissie   
  Joost van Sleuwen  Voorzitter    
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie  
  Carlo van Schijndel  Commissielid   
  Joyce van Gulick  Commissielid   
  Martijn Kammeijer  Commissielid   
  Martijn van der Putten  Voorzitter    
SECRETARIAAT Email sturen naar SECRETARIAAT  
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris jongste-jeugd   
  Marieke van der Heijden  Wedstrijdsecretaris junioren   
  Agnes van de Laar  Wedstrijdsecretaris junioren   
  Henriëtte Rouwhorst  Wedstrijdsecretaris senioren   
  Richard Biemans  Wedstrijdsecretariaat zaal   
  Vincent Hoeks  Ledenadministratie   
HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE Email sturen naar HOCKEYTECHNISCHE COMMISSIE  
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie  
  Wouter van den Acker  Voorzitter    
  Ties van Gulick  Commissielid   
  Thomas Verhagen  Commissielid   
Juniorencommissie  Email sturen naar Juniorencommissie  
  Ties Gerrits  Voorzitter    
  Bea Rooijackers  Lijncoördinator Funkey+    06-53566196
  Bea Rooijackers  Lijncoördinator Funkey    06-53566196
  Lisa Boonaerts  Lijncoördinator 3-tallen   
  Lisa Boonaerts  Lijncoördinator 6-tallen   
  Annette van Els  Foto aanwezig Lijncoördinator 8-tallen   
  Annette van Els  Foto aanwezig Lijncoördinator D-jeugd   
  Ties Gerrits  Lijncoördinator C-jeugd   
  Viola de Bie  Lijncoördinator B-jeugd   
  Viola de Bie  Lijncoördinator A-jeugd   
Seniorencommissie  Email sturen naar Seniorencommissie  
  Sander Mulder  Algemene zaken en Heren 1 en Dames 1   
  Heidi Korsten  Senioren Dames   
  Tristan Gallas  Senioren Heren   
Trainerscommissie  Email sturen naar Trainerscommissie  
  Frank Nielen  Trainerscoördinator   
  Henk Dongelmans  Technisch Manager   
Zaalhockeycommissie  Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
  Wouter van den Acker  Voorzitter    
  Ruud Swinkels  Arbitrage zaal   
  Richard Biemans  Wedstrijdsecretariaat zaal   
  Carla Jacobs  Commissielid   
  Shirley van de Burgt  Commissielid   
ALGEMENE ZAKEN  
Beheerder Website en LISA  Email sturen naar Beheerder Website en LISA  
  Bram v.d. Zanden  Commissielid   
Communicatiecommissie  Email sturen naar Communicatiecommissie  
  Maartje Arts  Voorzitter    
  Chantal Rovers  Commissielid   
  Desiree Nielen  Commissielid   
  Ruth Vogels  Foto aanwezig Commissielid   
Social media commissie   
  Ruth Vogels  Foto aanwezig Commissielid   
  Sem van Bree  Commissielid   
  Desiree Nielen  Commissielid   
EVENEMENTEN  
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie  
  Natasja O'Bryan  Voorzitter    
  Antonet van den Boom  Foto aanwezig Commissielid   
  Jasper Jonkers  Commissielid   
Evenementencommissie  Email sturen naar Evenementencommissie  
  Anouk van der Toorn  Voorzitter    
  Bas van der Toorn  Commissielid   
  Joey Peeters  Commissielid   
  Meike Biemans  Commissielid   
  Annick Janssen  Commissielid   
FACILITIES Email sturen naar FACILITIES  
EHBO   
  Bouke Nieweg  Voorzitter    
  Heidi Van De Laar - Tiebosch  Commissielid   
  Michelle van de Kam  Commissielid   
  Anton Steeghs  Commissielid   
  Henriëtte Rouwhorst  Commissielid   
  Christiaan Corstens  Commissielid   
Materiaal  Email sturen naar Materiaal  
  Joris van der Zwaag  Voorzitter    
Onderhoud    
  Wim Swinkels  Voorzitter    
  Wim Swinkels  Commissielid   
  Marc Penninx  Commissielid  groen 
  Martijn Biemans  Commissielid  groen 
  Dirk Selten  Commissielid  groen 
  Thomas Heunks  Commissielid  groen 
  Frank Haverkort  Commissielid  groen 
  Mark van Stiphout  Commissielid  groen 
  Geert van Zeeland  Commissielid  multimedia 
  Peter-Paul v.d. Ven  Commissielid  multimedia 
VERTROUWENSPERSOON  
  Ton Gieling  Vertrouwenspersoon    
  Lieke van de Ven  Vertrouwenspersoon    
Handige links
Agenda
3-9 
Start trainingen
11-9 
Start competitie senioren
17-9 
Start competitie junioren
29-9 
Algemene ledenvergadering
Hele agenda
Hockey.nl









Nederland trapt WK af met zorgeloze zege op Ierland 
WK round-up: Argentijns strafcornergeweld is Zuid-Korea te machtig
Statement van Oranjevrouwen: acceptatie en respect voor iedereen
WK-blik: titelkandidaat tegen op eerherstel jagend Zuid-Korea
Zelfde aanvoerdersband, ander gevoel voor Marloes Keetels 
Spanje beslist WK-openingsduel met Canada al vóór rust (4-1)
WK-nieuws: blessures teisteren Australië en Engeland
WK-blik: Canada eerste horde in Spanjes jacht op wereldgoud
Carrousel HK: Pinoké neemt Van der Marel over van Victoria
Uitslagen
DJ2 V.M.H.C. Geel-Zwart DJ4 6-0
H3 SMHC De Hopbel H6 2-0
MB2 HC Boekel MB1 2-6
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H13 6-1
D1 MHCV D1 5-2
D2 HC Helmond D3 1-3
DA Hockey Club Uden D30A 4-3
DJ1 V.M.H.C. Geel-Zwart DJ3 3-7
DJ2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch DJ4 1-5
DJ3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch DJ5 4-1
H1 MHCV H1 3-3
H2 Oss H4 3-3
H3 Sint Oedenrode H4 2-5
HA 35+ Hockey Geldrop H35A 9-0
HA 45+ Union H45B 1-2