Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Dames 1 ( Klasse : 3e klasse ) 
Spelers
Meike Biemans  
Puck Derkx  
Lisa van Dijk  
Colette van Els  
Noortje de Groot  
Cassandra van Hoof  
Gielke O'Bryan  
Sem Panhuizen  
Jilke Peeters  
Eveline Pennings  
Veerle Rovers  
Anouk van der Toorn  
Kim Vlemmings-Rooijackers  
Emma van Vlijmen  
 
Teamfoto

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 5364 HC Boekel D1
0
uit route
15 mrt 5774 Don Quishoot D1
thuis
22 mrt 6001 SHOT D1
0
uit route
29 mrt 6466 Sjinborn D1
thuis
5 apr 6633 HC Waalwijk D1
0
uit route
19 apr 7158 HOCKEY HEEZE D1
thuis
10 mei 7331 MHC Liberty D1
thuis
17 mei 7735 R.H.C. Concordia D1
0
uit route
24 mei 8081 DVS D1
thuis
7 jun 8594 V.M.H.C. Basko D1
0
uit route
14 jun 8830 HV Meerssen D1
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk D1 11 25 8 1 2 53 23 0
2 Sjinborn D1 11 24 8 0 3 36 17 0
3 Basko D1 11 23 7 2 2 32 16 0
4 Heeze D1 11 21 7 0 4 27 24 0
5 Don Quishoot D1 11 19 6 1 4 27 16 0
6 Gemert D1 11 17 5 2 4 27 30 0
7 DVS D1 11 16 5 1 5 42 39 0
8 Liberty D1 11 16 5 1 5 25 35 0
9 Shot D1 11 13 4 1 6 21 27 0
10 Meerssen D1 11 8 2 2 7 19 37 0
11 Boekel D1 11 5 1 2 8 20 36 0
12 Concordia D1 11 4 1 1 9 11 40 0

Handige links
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Hockey.nl









Sam Ward blijft na zwaar hoofdletsel dromen van olympisch goud
Hoopvolle Ginella Zerbo: ‘Ik heb echt álles over voor Tokio’
Topscorers HK: Matla, Hendrickx en Swaen wintertopscorers
Auping Doelpunt van de Week: 7 en 8 december 2019
Sinterklaas winactie: Dit zijn de twee winnaars!
13 zaaltips voor keepers van topgoalie Alexandra Heerbaart
Hoofdklasse (D): Samenvatting Speelronde 14 seizoen 2019/2020
Hoofdklasse (H): Samenvatting Speelronde 13 seizoen 2019/2020
De zeven treffers van Frédérique Matla
Uitslagen
JD1Z V.M.H.C. Geel-Zwart DJ2 1-4
JD1Z Sint Oedenrode DJ1 0-2
JA1Z HCAS JA1 1-2
JA1Z Nuenen JA2 4-3
JB1Z V.M.H.C. Geel-Zwart JB1 2-2
JB1Z Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB3 7-1
MA3Z MHC Boxmeer MA2 7-2
MA3Z HC Mierlo MA4 7-4
MB2Z Eersel MB2 3-8
MD5Z Nuenen MD4 5-1
MD5Z HTCSON Hockey MD2 1-4