Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Lotte Peeters
Silke Vlemmings
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D3 Lynn Emonds
Ninke Rovers
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Lara Gerrits
Nikay Winckens
Ties Gerrits
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:30 - 19:30 Jongens 8E2 Harrie Wijn
Joep Gondrie
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Annette van Els
Rosalie van Els
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
18:30 - 19:30 Meisjes 8E3 Annette van Els
Rosalie van Els
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Eline Steeghs Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B5 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD ouders of clubtrainer
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Colette van Els
Ties Gerrits
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
19:15 - 20:30 Meisjes D1 Peter Bessems Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
19:45 - 21:00 Jongens B1 Frank Nielen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
20:00 - 21:15 Train.Groep Dames Bea Rooijackers Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Ties van Schijndel Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
20:30 - 21:45 Meisjes A3 Finn Derkx
Peter Bessems
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Annette van Els Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Loek Smits Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D6 Inge Geurts
Floor van den Berk
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C3 Maarten Cabret
Pepijn van Loon
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB Ouders
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Jos Coolen
Kim Rooijackers
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD roulatie Dames-1 speelsters
18:45 - 20:00 Jongens D1 Jur Pennings Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB Club trainer
18:45 - 20:00 Meisjes D5 Viola de Bie Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
19:00 - 20:15 Jongens C1 Femke Wagemakers Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:00 - 20:15 Jongens C2 Has Gerrits
Tom Berkhof
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
19:45 - 21:00 Jongens B2 Ties Gerrits Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
20:00 - 21:30 Heren A Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB trainen zelf
20:15 - 21:30 Jongens A1 Ruud Swinkels Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
20:15 - 21:30 Meisjes B4 Irene van Hout-Koppens
Tom Berkhof
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens D2 Bas Willemsen
Janneke Nuijens
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
17:45 - 18:45 Meisjes 6E2 Juultje Vos
Linde Driessens
Sjors Kanters
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - D
17:45 - 18:45 Meisjes 6E3 Anna van Lith
Marlies Overmars
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - C
17:45 - 18:45 Meisjes 8E2 Jana van der Vleuten
Maarten van der Vleuten
Talita Willemsen
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Harmke Hoffmans
Nina van den Zanden
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - B
18:00 - 19:00 Meisjes 3F1 Eric van der Putten
Irene Bots-Coopmans
Mees Kammeijer
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 3F2 Eric van der Putten
Irene Bots-Coopmans
Mees Kammeijer
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Stijn Blankers
Wout van der Heijden
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Pien Sanders
Renske Hek
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Roulatie met Janneke vd Kerkhof en Marieke Kandelaars
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Ties Gerrits
Anthony Geurts
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C2 Bas Willemsen
Maarten van der Vleuten
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep Veld 1 Albert Heijn Gemert veld Keepers Selectie D teams en breedte teams tot en met C Jeugd
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Roulatie dames-2 speelsters
19:00 - 20:15 Meisjes D4 Bas Gerrits
Nicoline Gerrits
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Raoul Bosman Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
20:00 - 21:30 Heren 2 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB trainen zelf
20:00 - 21:15 Meisjes A3 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD Ouders
20:15 - 21:30 Keepers Trainingsgroep Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Keepers Selectie teams vanaf C en de breedte teams vanaf B
20:15 - 21:30 Dames 2 Inge van Duijnhoven Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Meisjes D2 Dik van den Boom
Thijmen Keeris
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Anouk Somers
Jos Hendriks
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Samen met andere ouders
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Max de Roo
Mees van Kilsdonk
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Marti Ponjé Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D3 Jans Corstens Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:30 - 19:45 Jongens C2 Jur Pennings Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
18:45 - 19:45 Jongens 8E1 Jolanda van Hoof
Stephanie Gerrits
Yvon van de Wassenberg
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
18:45 - 19:45 Jongens 8E2 Bart van Summeren
Harold Pijnappels
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
19:00 - 20:15 Jongens C1 Peer Verhappen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Jos Coolen
Kim Rooijackers
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
19:45 - 21:00 Jongens B1 Frank Nielen
Jur Pennings
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:45 - 21:00 Meisjes A1 Lisa Boonaerts Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
19:45 - 21:00 Meisjes B4 Tum Gerrits Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B5 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Ouders of club
20:15 - 21:30 Meisjes B3 Stefan Colen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB roulatie ouders
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes D5 Marjolein Gerrits
Tessa Berkhof
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
17:45 - 19:00 Jongens D2 Gijs Vermunt
Thijmen van Heugten
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Lisa van Dijk Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Ize van der Burgt
Meike Verhagen
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Koen van der Walle
Suzanne van der Walle
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D6 Alex de Beer
Dave Deckers
Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB
18:45 - 20:00 Jongens D1 Marc Cabret
Peter-Paul Huynen
Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB
19:00 - 20:15 Jongens A1 Ruud Swinkels Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - CD
19:00 - 20:15 Jongens B2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - CD Roulatie Heren-1 spelers
19:15 - 20:30 Dames 1 Koen Gieling Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Veld 2 Mastermate Willemsen veld - AB Ouders
20:00 - 21:30 Heren 3 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB trainen zelf
20:00 - 21:30 Heren 4 Veld 3 Gerrits & van Gulick Notarissen veld - AB trainen zelf
20:30 - 22:00 Heren 1 Raoul Bosman Veld 2 Mastermate Willemsen veld
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Funkey Jongens 1e jaar G Karin de Bruijn
Lotte van Melis
Maartje de Beer
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
09:00 - 10:00 Funkey Jongens 2e jaar G Bea Rooijackers
Meike de Jong
Savien Hoeks
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
09:00 - 09:45 Funkey Meisjes 1e jaar G Karin de Bruijn
Lotte van Melis
Maartje de Beer
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - AB
09:00 - 10:00 Funkey Meisjes 2e jaar G Bea Rooijackers
Meike de Jong
Savien Hoeks
Veld 1 Albert Heijn Gemert veld - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 Henk Lucassen Veld 1 Albert Heijn Gemert veld
Handige links
Agenda
19-8 
KNHB trainer en coach cursus
22-8 
Algemene ledenvergadering
2-9 
Cursus KNHB trainers
9-9 
Curus KNHB coach
Hele agenda
Hockey.nl









Annan over slechte EK-start: ‘Interne struggle voor iedereen’
Oranje moet aan de bak na opnieuw slechte wedstrijd tegen Spanje
EK Dag 4: België maakt vier belangrijke goals tegen Rusland
Oranje succesvol bij EK Masters in Krefeld
Hockeystick mee op vakantie (deel 4): Van Markelo tot Zwitserland
Samenvatting EK 2019: Nederland – Duitsland (3-2)
Jeroen Hertzberger: ‘Heerlijke wedstrijd om te spelen’
Oranje na belangrijke zege: ‘Duitsland met eigen wapens verslagen’
Sterk Oranje laat Duitsland lang in leven en slaat dan toe
Uitslagen
D2 HOB Bakel D1 6-2
DA Liempde DA 1-3
DJ1 V.M.H.C. Basko DJ3 2-2