Sponsoren
Inloggen
Vacatures







 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Scheidsrechters
Sorteer op naam | Sorteer op tijd
Naam Voornaam Datum Tijd Wedstrijd
Beekmans Kim zondag 29 september 2019 10:30 Heren A - C.M.H.C. CIVICUM HB
Bekx Floris zaterdag 28 september 2019 15:15 Jongens C2 - Nuenen JC1
Berlo, van Isa zaterdag 28 september 2019 11:45 Meisjes D5 - C.M.H.C. CIVICUM MD2
Bessems Jasmijn zaterdag 5 oktober 2019 16:45 Meisjes B4 - HC Boekel MB2
Biemans Meike zaterdag 28 september 2019 14:00 Meisjes C2 - Sint Oedenrode MC2
Boom, van den Ad zaterdag 5 oktober 2019 13:45 Jongens D1 - Hockey Geldrop JD1
Bots-Coopmans Irene zaterdag 28 september 2019 10:15 Meisjes B1 - Hockey Club Uden MB1
Brouwers Jeroen zaterdag 28 september 2019 13:45 Meisjes A1 - V.M.H.C. Geel-Zwart MA2
Corstens Christiaan zaterdag 5 oktober 2019 17:15 Jongens B1 - Venlose Hockey Club JB1
Derkx Koen zondag 6 oktober 2019 13:00 Heren 4 - HC Horst H3
Donkers Maud zaterdag 28 september 2019 10:00 Meisjes D6 - HC Mierlo MD4
Duijnhoven, van Emmy zaterdag 5 oktober 2019 13:30 Meisjes A3 - HC Eindhoven MA6
Duijnhoven, van Roel zondag 6 oktober 2019 10:30 Dames A / 30+ - HC Helmond DA
Els, van Annette zaterdag 5 oktober 2019 09:00 Jongens 6E1 - HC Oranje Rood J6E5
Els, van Annette zaterdag 2 november 2019 08:45 Jongens 8E2 - M.H.C. Deurne J8E1 MIX
Els, van Rosalie zaterdag 5 oktober 2019 10:00 Meisjes 8E1 - HC Oranje Rood M8E7
Elzen, van den Dries zaterdag 5 oktober 2019 10:15 Meisjes C1 - HC Boekel MC1
Erp, van Veronique zaterdag 5 oktober 2019 15:15 Meisjes C4 - Hockeyclub Berlicum MC4
Eynden, v.d. Ray zaterdag 28 september 2019 15:15 Jongens C2 - Nuenen JC1
Geffen, van Sofie zaterdag 5 oktober 2019 13:30 Meisjes A3 - HC Eindhoven MA6
Gieling Koen zaterdag 28 september 2019 15:30 Jongens A1 - Hockeyclub Berlicum JA2
Goedee Wieke zaterdag 28 september 2019 12:15 Meisjes C3 - C.M.H.C. CIVICUM MC2
Goedee Wieke zaterdag 5 oktober 2019 13:15 Meisjes B5 - HC Tilburg MB13
Gondrie Joep zaterdag 5 oktober 2019 17:15 Jongens B1 - Venlose Hockey Club JB1
Graat Merel zaterdag 28 september 2019 10:00 Meisjes D6 - HC Mierlo MD4
Grinsven, van Claudia zaterdag 9 november 2019 08:45 Jongens 8E2 - DVS J8E1
Groot, de Noortje zaterdag 5 oktober 2019 12:00 Meisjes D1 - Rosmalen MD3
Gulick, van Pepijn zaterdag 26 oktober 2019 08:45 Meisjes 8E2 - Sint Oedenrode M8E2
Gulick, van Pepijn zaterdag 23 november 2019 08:45 Meisjes 8E2 - HC Oranje Rood M8E8
Haak Jelle zaterdag 28 september 2019 12:00 Jongens D2 - Nuenen JD1
Haak Rinske zaterdag 28 september 2019 13:30 Meisjes D2 - HC Helmond MD3
Hagelaars Aukje zaterdag 28 september 2019 11:45 Meisjes D5 - C.M.H.C. CIVICUM MD2
Heijden, van der Jessica zondag 29 september 2019 10:30 Heren A - C.M.H.C. CIVICUM HB
Heugten, van Liselotte zaterdag 2 november 2019 08:45 Meisjes 8E3 - HOCKEY HEEZE M8E2
Heugten, van Liselotte zaterdag 16 november 2019 08:45 Jongens 8E1 - HC Oranje Rood J8E5
Hoof, van Sjoerd zaterdag 28 september 2019 12:00 Jongens D2 - Nuenen JD1
Janssen Annick zaterdag 28 september 2019 10:30 Meisjes C5 - Hockey Club Uden MC5
Kanters Teuntje zaterdag 5 oktober 2019 11:30 Meisjes D3 - Mixed Hockey Club Heesch MD2
Kelleher Amy zaterdag 28 september 2019 17:15 Meisjes B2 - M.H.C. Deurne MB2
Kelleher Amy zaterdag 5 oktober 2019 15:00 Meisjes B3 - Mixed Hockey Club Heesch MB2
Leuken, van Erik zondag 6 oktober 2019 10:30 Dames A / 30+ - HC Helmond DA
Lith, van Anna zaterdag 5 oktober 2019 11:30 Meisjes D3 - Mixed Hockey Club Heesch MD2
Lucassen Myrthe zaterdag 28 september 2019 17:15 Meisjes B2 - M.H.C. Deurne MB2
Lucassen Myrthe zaterdag 5 oktober 2019 16:45 Meisjes B4 - HC Boekel MB2
Maas Bram zondag 6 oktober 2019 11:00 Dames Jong 1 - HOB Bakel DJ1
Michels Piet-Hein zondag 6 oktober 2019 12:30 Heren 3 - C.M.H.C. CIVICUM H2
Muenala Kinty zaterdag 5 oktober 2019 15:30 Jongens C1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC3
Mulder Sander zondag 6 oktober 2019 10:45 Heren 2 - HC Eindhoven H3
Munsters Claudia zaterdag 28 september 2019 08:45 Meisjes 8E2 - DVS M8E2
Munsters Claudia zaterdag 9 november 2019 08:45 Meisjes 8E2 - HC Eindhoven M8E3
Nielen Desiree zaterdag 28 september 2019 08:45 Jongens 8E2 - Hockey Geldrop J8E2
Nielen Desiree zaterdag 5 oktober 2019 08:45 Meisjes 8E3 - HC Mierlo M8E3
Nielen Desiree zaterdag 16 november 2019 08:45 Meisjes 8E1 - HOCKEY HEEZE M8E1
O'Bryan Gielke zaterdag 28 september 2019 15:45 Jongens B2 - Liempde JB1
O'Bryan Gielke zaterdag 5 oktober 2019 10:00 Meisjes A2 - Hockey Club Uden MA4
Panhuizen Sanna zaterdag 26 oktober 2019 08:45 Jongens 8E1 - DVS J8E1
Panhuizen Sanna zaterdag 23 november 2019 08:45 Jongens 8E2 - HC Gemert J8E1
Peeters Joey zaterdag 5 oktober 2019 08:45 Jongens 8E1 - HC Gemert J8E2
Peeters Joey zaterdag 16 november 2019 09:15 Meisjes 8E3 - Eersel M8E2
Peeters Sarah zaterdag 28 september 2019 09:15 Meisjes 6E1 - HC Oirschot M6E3
Peeters Sarah zaterdag 2 november 2019 09:00 Meisjes 8E1 - H.O.D. M8E3
Penninx Aafke zaterdag 28 september 2019 13:30 Meisjes D2 - HC Helmond MD3
Rooijackers Bea zaterdag 28 september 2019 10:15 Meisjes B1 - Hockey Club Uden MB1
Steenis, van Pleun zaterdag 5 oktober 2019 15:00 Meisjes B3 - Mixed Hockey Club Heesch MB2
Tielemans Britt zaterdag 5 oktober 2019 11:45 Meisjes D4 - HV Weert MD3
Timmermans Chiel zondag 6 oktober 2019 12:30 Heren 3 - C.M.H.C. CIVICUM H2
Toonen Jos zaterdag 5 oktober 2019 10:15 Meisjes C1 - HC Boekel MC1
Toorn, van der Anouk zaterdag 5 oktober 2019 10:00 Meisjes A2 - Hockey Club Uden MA4
Toorn, van der Peter- Paul zondag 29 september 2019 12:30 Dames 2 - Hockey Club Uden D4
Veenendaal, van Ruben zondag 6 oktober 2019 13:00 Heren 4 - HC Horst H3
Ven, v.d. Clement zaterdag 5 oktober 2019 13:45 Jongens D1 - Hockey Geldrop JD1
Ven, v.d. Iris zaterdag 5 oktober 2019 15:15 Meisjes C4 - Hockeyclub Berlicum MC4
Ven, van de Lieke zondag 6 oktober 2019 12:45 Dames 1 - HC Waalwijk D1
Vereijken Sanne zaterdag 28 september 2019 12:15 Meisjes C3 - C.M.H.C. CIVICUM MC2
Vereijken Sanne zaterdag 5 oktober 2019 13:15 Meisjes B5 - HC Tilburg MB13
Verhagen Maurice zondag 6 oktober 2019 10:45 Heren 2 - HC Eindhoven H3
Verhagen Thomas zaterdag 28 september 2019 13:45 Meisjes A1 - V.M.H.C. Geel-Zwart MA2
Verhappen Rosalie zaterdag 5 oktober 2019 11:45 Meisjes D4 - HV Weert MD3
Vermunt Eva zaterdag 28 september 2019 10:30 Meisjes C5 - Hockey Club Uden MC5
Verstijnen Max zondag 6 oktober 2019 11:00 Dames Jong 1 - HOB Bakel DJ1
Vlemmings-Rooijackers Kim zaterdag 28 september 2019 14:00 Meisjes C2 - Sint Oedenrode MC2
Wagemakers Femke zondag 6 oktober 2019 12:45 Dames 1 - HC Waalwijk D1
Wijn Harrie zondag 29 september 2019 12:30 Dames 2 - Hockey Club Uden D4
Zwaag, van der Joris zaterdag 28 september 2019 15:30 Jongens A1 - Hockeyclub Berlicum JA2
Handige links
Agenda
14-10 
Herfstvakantie voor alle teams
Hele agenda
Hockey.nl









30-jarig jubileum ‘De Zestigplussers’: hockeyen tot in de hemel
Hoofdklasse (D): Samenvatting Speelronde 2
Hoofdklasse (H): Samenvatting Speelronde 3
Hoogzwangere Marieke Dijkstra staat nog gewoon langs de lijn
Loting tweede ronde Silver Cup en Gold Cup Dames bekend
Zonder band is Mink van der Weerden vrij om zichzelf te zijn
Terrance Pieters meldt zich met een lekker gevoel bij Oranje
Yibbi Jansen: ‘Ik moet vooral mijn veldspel verbeteren’
Tanguy Cosyns nu al een fenomeen in Amsterdam
Uitslagen
D1 SHOT D1 2-0
D2 mixed hockeyclub HDL D1 2-1
DA HTCSON Hockey DA 6-1
DJ1 HC Mierlo DJ1 0-4
H1 Nuenen H1 3-2
H2 Sint Oedenrode H2 2-4
H3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10 3-2
H4 HC Mierlo H1 2-7
HA Tegelen HB 2-1
JA1 Oss JA1 4-2
JB1 HC Oranje Rood Oranje-Rood JB3 9-1
JB2 MHC MEP JB2 0-5