Sponsoren
Inloggen
Vacatures

Jongste Jeugd commissie


Voor de Jongste Jeugd zijn we op zoek naar lijncoördinatoren en een voorzitter. Deze drie taken kunnen afzonderlijk ingevuld worden maar ook in combinatie. 




Klik op de taak om de omschrijving van de vacature te lezen.


 

Vrienden van HC Gemert


Vandaag jarig
Job van Houtert
Thomas van Merode
Nils Ponjé
Uitslagen

laat schema zien voor  


16 juni | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
HA   16552   HC Mill HA

 

10:15  10:45  thuis  Veld 1 Albert Heijn Gemert veld    
Fluiten: Willem van Dijck en Dennis Manders
Arbitrage: Heren 2
H2   16498   DVS H2

 

  12:45  thuis  Veld 1 Albert Heijn Gemert veld    
Fluiten: Peter- Paul van der Toorn en Bas van Vlijmen
Arbitrage: Heren A
H3   16325   Oss H4

  12:00  uit    route    
H4   40471   HC Scoop H3

11:45  12:45  uit    route    
 
D2   20940   HOB Bakel D1

 

  12:30  thuis  Veld 2 Mastermate Willemsen veld    
Fluiten: Koen van der Aa en Walter Rouwhorst
Arbitrage: Heren A
DA   16544   Liempde DA

 

  10:30  thuis  Veld 2 Mastermate Willemsen veld    
Fluiten: Iris v.d. Ven en Jessica van der Heijden
Arbitrage: Dames 2
DJ1   41313   V.M.H.C. Basko DJ3

  11:00  uit    route    


Handige links
Agenda
16-5 
verenigingsavond
26-5 
middag vrijwilligers en sponsoren
26-5 
Barbecue Senioren 2019
10-6 
Familietoernooi
28-6 
Midzomernachtfestijn
22-8 
Algemene ledenvergadering
Hele agenda
Hockey.nl









Duo Siepman en Van Eijk nemen taken Van Gent over bij Oranje-Rood
Droomtransfer naar Oranje-Rood is even bijzaak voor Jamie van Aart
Pro League: Australische heren en dames te sterk voor Nieuw-Zeeland
Duels Oranje in Duitsland vanavond live bij Ziggo op kanaal 13
Koningsdag in hockeyland: Hoe komen de spelers de feestdag door?
80-jarigen spelen historische interland Nederland – Engeland
Voorbeschouwing HK (H): Brabantse en Haagse derby
‘Shoot-outs moeten niet worden afgeschaft’
Clubhouse Stories by Livera: Lieke van Wijk en Pam van Asperen
Uitslagen
H1 N.S.H.C. Apeliotes H1 1-1
D1 HV Meerssen D1 2-1
D2 Mixed Hockey Club Heesch D2 1-4
DA H.O.D. DA 0-1
DJ1 HC Helmond DJ4 2-0
H1 Hockey Club Uden H1 2-0
H2 HV Meerssen H2 (O) 3-6
H3 MHC Best H2 4-5
H4 HC Mierlo H1 0-4
HA MHC Best HB 2-1